SEMINARAS | Tarp draugystės ir skyrybų – lėtinio skausmo ir opioidų santykis

Lietuvos priklausomybės ligų institutas (LPLI) ir Jaunųjų psichiatrų asociacija (JPA) organizuoja reguliarų renginių ciklą “Žvilgsnis į priklausomybės ligas”.

Su priklausomybėmis nuo psichoaktyviųjų medžiagų susidaria visų specialybių gydytojai – nuo pirminėje sveikatos priežiūroje dirbančių šeimos gydytojų, iki skausmo klinikoje konsultuojančių gydytojų anesteziologų – reanimatologų. Šiame renginyje pažvelgsime į opioidų vartojimą besiskundžiančių lėtiniu skausmu tarpe bei su tuo susijusias problemas ar galimą priklausomybės susiformavimą.  Seminaro tema – “Tarp draugystės ir skyrybų – lėtinio skausmo ir opioidų santykis”.

Seminaro pranešėjas – gydytojas anesteziologas – reanimatologas, Petras Petkevičius, dirbantis Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose Skausmo gydymo centre bei Nacionaliniame vėžio institute Anestezijos, operacinės ir reanimacijos skyriuje.

Seminaras vyks 2019 m. gruodžio 2 dieną 18-19 valandomis, “Senjorų Avilyje”, J. Kubiliaus g. 2, Vilniuje. Renginys nemokamas bei skirtas gydytojams – rezidentams, įvairių specialybių gydytojams, psichologams, socialiniams darbuotojams, nevyriausybinių ir vyriausybinių organizacijų atstovams.

Maloniai kviečiame norinčius dalyvauti seminare/diskusijoje registruotis paspaudus nuorodą https://docs.google.com/forms/d/1Ab4HqT74FEz7xW6MjMzvrPWl5acTrJEBwhxk3Nvdz00/edit

Turint klausimų dėl renginio ar pasiūlymų bendradarbiavimui dėl renginių ciklo – kreiptis į LPLI valdybos pirmininką Joną Fugalį. Kontaktai – jonas.fugalis@lpli.lt